• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Ağrı 3 °C

Ağrı Belediyesinden Kadın Eğitimleri

Ağrı Belediyesinden Kadın Eğitimleri
Ağrı Haberleri - Ağrı Belediyesinden Kadın Eğitimleri Ağrı Belediyesinden Kadınlara yönelik"Etkili Ebeveynlik ve Sağlıklı kadın, Sağlıklı çocuk eğitimleri"başlatılıyor.Ağrı Valisi Musa Işın'ın talimatları doğrultusunda Ağrı Belediyesi Kadın ve Aile..

Ağrı Belediyesinden Kadın Eğitimleri


Ağrı Belediyesinden  Kadınlara yönelik"Etkili Ebeveynlik ve Sağlıklı kadın, Sağlıklı çocuk eğitimleri"başlatılıyor.
Ağrı Valisi Musa Işın'ın talimatları doğrultusunda Ağrı Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünce Kadınları eğitmek, bilinçlendirmek ve desteklemek amacıyla Kentin 18 Mahallesinde her yaşta Kadınlara yönelik "Etkili ebveynlik ve Sağlıklı kadın, Sağlıklı çocuk eğitimleri"başlatılıyor.
Bu eğitimlerde alanında uzman Doktor,Psikolog ve eğitmenler eşliğinde Kadın ve Çocuk sağlığı konularında eğitimlerin yanında İslami değerler ışığında Çocuk eğitimi ve aile kavramı ve anne çocuk ilişkileri konularında eğitimler  verilecektir. Bunun yanında Kadınlara Ketem tarafından ücretsiz Kanser taraması yapılacaktır.
Bu çalışmalar tüm Mahallelerimizde pilot çalışma alanı olarak belirlenecek Okullar. Kuran Kursları ve taziye evlerinde kadınlara yönelik olarak yıl boyunca devam edecektir.
 

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com