• BIST 106.239
  • Altın 161,321
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Ağrı -3 °C

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Dursun sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Dursun sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi
AĞRI HABER - Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, il merkezinde görev yapan sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi. Ağrı Milli Eğitim Müdürü Dursun sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi Haberin detayı..

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Dursun sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, il merkezinde görev yapan sözleşmeli öğretmenlerle bir araya geldi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün konferans salonunda il merkezinde görev yapan sözleşmeli öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, “Güneş toprağa, suya, doğaya nasıl can verirse, öğretmen de topluma öyle can verir. Öğretmen, bilgisizlikten çoraklaşan ve çatlayan toprağa dönen nesillere hayat verir. Öğretmenlik, insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Bu meslek, ürünü insan olan ve başlı başına bir amaç olmaktan öte, bizleri yüce gayemize ulaştıran bir araç olarak görülmelidir. Öğretmenlik bir sevdadır. Kuşak kuşak uzanmaktır geleceğe. Almadan vermek, verdikçe çoğalmaktır. Öğretmenlik gücün tükendiği anda sana parıltıyla bakan minik bakışlarla yeniden dirilmektir” dedi.  

agri-milli-egitim-muduru-dursun-sozlesmeli-ogretmenler.JPGagri-milli-egitim-muduru-dursun-sozlesmeli-ogretmenler-001.JPG

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com