• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Ağrı 3 °C

Ağrı'da Gıda Denetimleri Yapıldı!

Ağrı'da Gıda Denetimleri Yapıldı!
Ağrı'da gıdalara yönelik sıkı denetimler yapıldı Haberi. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından gıda kontrol denetimleri büyük bir titizlikle yapıldı.

Ramazan Ayı İle Birlikte Gıda Denetimleri Arttırıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü tarafından Ramazan ayı dolayısıyla özellikle gıda konusunda tüketiciyi aldatmaya yönelik girişimlerin ve hijyenik ortamda üretilmeyen ürünlerin satışlarının engellenmesi için denetimler artırıldı.

İl Müdürlüğümüz Gıda Kontrol Personeli tarafından yapılan gece denetimlerine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan ENGİN’ de katıldı.

İl Müdürü Kenan ENGİN’ İN katıldığı gıda denetimi ekmek ve unlu mamullerinin üretiminin yapıldığı alanlarda gerçekleştirildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Kenan ENGİN denetimlerle ilgili yaptığı açıklamada; Ramazan ayı nedeni ile İlimizde gece denetimlerinin arattırıldığını belirtti. ENGİN; özellikle Ramazan ayı boyunca ekmek ve unlu mamullerin üretim ve satış yerlerinin denetleneceğini, halkın sağlığı ile oynayanlara müsaade edilmeyeceğini söyledi. Ayrıca vatandaşlarımızdan gıda ile ilgili şikâyetlerini Alo Gıda Hattın olan 174’ bildirmelerini istedi.

İlimizde yapılan gece denetimleri Ramazan ayı boyunca devam ederek, Ramazan ayı sonrasında da gıda denetimleri rutin bir şekilde devam edecektir.

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com