• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Ağrı 3 °C

AK Parti Ağrı İl Teşkilatı Referandum Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Ak Parti Ağrı İl Teşkilatı 16 Nisan 2017’de yapılan Referandum halk oylamasının ardından Ağrı Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde bir araya gelen Ak Parti Ağrı il Teşkilatı, ilçe teşkilatları, Gençlik kolları teşkilatı ve Kadın kolları teşkilatları.

AK Parti Ağrı İl Teşkilatı Referandum Değerlendirme Toplantısı Yaptı

AK Parti Ağrı İl teşkilatı 16 Nisan Referandum istişare ve değerlendirme toplantısı yaptı.

Ak Parti Ağrı İl Teşkilatı 16 Nisan 2017’de yapılan Referandum halk oylamasının ardından Ağrı Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde bir araya gelen Ak Parti Ağrı il Teşkilatı, ilçe teşkilatları, Gençlik kolları teşkilatı ve Kadın kolları teşkilatları ile Referandum seçim değerlendirmesi yapıldı.

Resimler İçin Tıklayın

Açılış ve selamlama konuşması yapan AK Parti Ağrı İl Başkanı Kemal Atmaca yaptığı konuşmada; Öncelik konuşmalarıma başlamadan önce 1 ay boyunca seçim sürecinde gecesini gündüzüne katarak kapı kapı dolaşarak Halkımızla buluşan Ak Parti Ağrı İl, İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatıma cani gönülden tebrik ederim.

Atmaca; Ağrı’nın her geçen gün büyük bir yol kat ettiğini ve böyle giderse Tutak belediyesi ve Merkez Ağrı Belediyesini alması içten bile değil dedi. İlçeler olarak kendilerini büyük oranda geliştirdiklerini ve Ağrı olarak 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerine göre başarılı olduklarını söyledi.

Ağrı AK Parti Milletvekili Cesim Gökçe yaptığı konuşmada; “Ağrı ve Güney doğunun batıya oranla açığı kapattığını ve bu potansiyel ile vesayet ve şer odaklarına fırsat vermedikleri için Aziz milletimize teşekkür ediyorum” dedi.

Gökçe; Önceki Yıllarda olan 7 Haziran, 1 Kasım ve 16 Nisan seçim sürecinde Ağrı İlimiz ve İlçelerimizle beraber en çok oyunu artıran 3 ilden biriyiz. Bu başarı tek kişinin başarısı değil gece gündüz yağmur çamur demeden çalışan Ak Parti Ağrı Teşkilatımın başarısıdır. Bu başarıda emeği olan tüm kahramanlarıma tek tek teşekkür ederim. Dedi.

Program Referandum çalışma istatistiklerine göre ödül almayı hak eden kişilerin ödül töreninden ve toplu fotoğraf çekiminin ardından program son buldu.

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com