• BIST 106.239
  • Altın 161,321
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Ağrı -3 °C

AK Parti Tutak Kadın Kollarından Hastane Ziyareti

AK Parti Tutak Kadın Kollarından Hastane Ziyareti
AK Parti Tutak Kadın Kollarından Hastane Ziyareti. Adalet ve Kalkınma Partisi Tutak Kadın Kolları kamu kurum ve kuruluşları kapsamında Tutak Devlet Hastanesini ziyaret ettiler. Tutak Haber Haberleri Son dakika Tutak haber.

Adalet ve Kalkınma Partisi Tutak Kadın Kolları kamu kurum ve kuruluşları kapsamında Tutak Devlet Hastanesini ziyaret ettiler.

Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yolcu, Teşkilat Başkanı Arzu Sayan, Halkla İlişkiler Başkanı Antika Çiftçi Tutak Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Murat Divarcı’yı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Kadın Kolları Başkanı Yolcu, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada AK Parti'yi daha ileriye taşıyabilmek için canla başla çalışacaklarını söyledi.

Başkan Zeynep Yolcu açıklamasında; “Bu bir bayrak yarışıdır ve şimdi bu bayrağı biz devraldık. Bizde arkadaşlarımla beraber bu bayrağı en yüksek zirve noktalarına taşımak için nefesimiz ve gücümüzün yettiği kadar elimizden geleni yapacağız. Tarih göstermiştir ki makamlar ve mevkiler gelip geçicidir, baki olan ise burada yapılan çalışmalardır. Burada yapılan fedakârlıklar, ortaya koyulan güzel işlerdir. ‘’ dedi.

Ak Parti Tutak Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Arzu Sayan, AK Partinin fakirin,fukaranın,

garibin gurabanın her zaman yanında olduğunu belirtip bu yolda kendilerini yalnız

bırakmayan tüm kadınlara teşekkür ettiğini belirtti.

Kadın varsa adalet var, demokrasi var, gelecek var. Kadın ve siyaset, sağlık, eğitim, ekonomi,

kadın ve aile olguları ortak paydamızdır. İnsanları küstürmek marifet değildir. Ak Partinin kapısı herkese açıktır.

Dinimizi, dilimizi, örfümüzü ve adetlerimizi koruyan parti, AK Parti’dir diyen Arzu Sayan, ‘’ Önümüzde bir referandum seçimi var. Kadın kolları olarak üzerimize düşen görevleri

yerine getireceğiz. AK Parti iktidarını daha da güçlendireceğiz. Durmak yok, yola devam

diye koşacağız. Partimizi daha da ilerilere taşıyacağız. Zorlaştıran değil, kolaylaştıran, aydınlık yol haritasında çalışacağız. Yeni Türkiye, yeni güç diye hep ileriye bakacağız.’’şeklinde konuştu.

HUMMALI ÇALIŞMA DÖNEMİ

Cumhurbaşkanlığı sistemini içeren anayasa teklifinin meclis'te kabul edilmesi ile referandum sürecinde AK Parti kadın kollarını yoğun bir çalışma dönemi bekliyor. AK Partili kadınlar mahalle mahalle, ev ev gezerek yeni sistemin neler getireceği konusunda vatandaşları bilgilendirecek.

AK Parti Tutak Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yolcu, beyin fırtınası çalışması gerçekleştirdiklerini, amaçlarının politika üretmek olduğunu ifade etti.

Kadın kolları, anayasa değişikliğiyle ilgili referandum için sahaya inmeye hazırlanıyor.

Zeynep Yolcu, ülkedeki konulara vakıf olmak, fikirlerin oluşmasını sağlamak, farkında lığı artırmak, kadınlarla ilgili politikaları kadın kolları olarak üretmek amacıyla beyin fırtınaları yaptıklarını anlattı.

Sadece seçimlerde ortaya çıkan bir kadın kolları teşkilatı olmayacaklarını belirterek, anayasa değişiklik teklifiyle ilgili geçen ay çalışma yaptıklarını anlattı.

Yolcu, "Şu anda sadece startı bekliyoruz. Düğmeye basıldığı tarih belli olduktan sonra sahaya inebilecek durumdayız." değerlendirmesinde bulundu.

Enfeksiyon ve genel durum bozukluğu tanısıyla hastanede yatan 86 yaşındaki Abubekir Bozkurt’la yakından ilgilenen Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yolcu daha sonra diyaliz ünitesindeki hastaları, hastane personelini ziyaret etti.

AK Parti Tutak İlçe Başkanı Yavuz Özcan’da AK Parti iktidarı döneminde kadınlara

daha çok görevler veriliyor. Kadınlar ise bu görevleri layıkıyla yerine getiriyor. Bu konuda kendilerini kutluyorum dedi. Bir aile gibi çalıştıklarını ve başarılarının nedeninin de bu olduğunu dile getiren Yavuz Özcan, ilçeyi cazibe merkezi haline getirmek için ilçe yönetimi olarak çalıştıklarını söyledi.

ak-parti-tutak-kadin-kollarindan-hastane-ziyareti.JPGak-parti-tutak-kadin-kollarindan-hastane-ziyareti-001.JPGak-parti-tutak-kadin-kollarindan-hastane-ziyareti-002.JPG

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com