• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -4 °C

Bacağının Olmadığını Rüyada Görmek

Bacağının Olmadığını Rüyada Görmek
Bir kişinin rüyasında bacağının olmadığını görmek rüyası için, rüya tabiri bu sayfada detaylı ve net olarak açıklayıcı bir şekilde anlatılmıştır.

Rüyada Bacağının Olmadığını Görmek

Rüyasında sağ bacağının olmadığını gören kişi, gelecek kaygısı yaşayacağına hayatında yolunda gitmeyen olayların olacağı ve olayları değerlendirmesi ile huzursuz bir hayat sahip olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişi mutsuz olacak ve aile içerisinde ya da maddi olarak sıkıntı çekecek olup, zorluk çekeceğine ve zorlukların üstesinden gelmek için çabalayacağı bir hayatı olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

 
Rüyasında sol bacağının olmadığını gören kişi, iş hayatında sorun yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi çalışan birisi ise çalıştığı yer ile sıkıntı yaşayacağına, sıkıntıların nedeni olarak yapmadığı olayların ortaya çıkması olacağına ve olayların değerlendirilmesi sonucu insanların, iftiraya uğrayacağına bu neden ile zor günler geçireceğine delalettir. Kendi işyeri olan kişilerin çıkmaz bir borç batağına gireceğine kötü giden işlerden dolayı işletmesini kapatacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

 
Rüyasında iki bacağının olmadığını gören kişi, maddi veya manevi açıdan kayba uğrayacağına, oluşacak kaybın kişiyi büyük ölçüde etkileyeceğine, maddi olarak oluşacak gerilemeden dolayı mutsuz olunacağına ve zor günlere delalettir. 


Rüyasında arkadaşının bacağının olmadığını gören kişi, hayat içerisinde bazı hatalar yaptığına veya yapacağına doğru giden yaşantısında çizgiden çıkarak zorluk çekeceğine delalettir.

Rüyayı gören kişinin normalde tüm sevdikleri ve arkadaşları yanında olup, girdiği yanlıştan ötürü yakın çevresinin desteğini kayıp edeceğine veya yakın çevresinin yanında olmayacağına ve geçirilecek olan zor günlere delalettir. Yanında kimse olmayan kişiler yalnız günler geçirerek zor zamanları göğüsleyeceklerdir.

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com