• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -3 °C

Bacak Kesilmesi Görmek Rüyada

Bacak Kesilmesi Görmek Rüyada
Rüyada bir kişinin bacağı kesilmesi görmek neye işaret eder? Bacak Kesilmesi Görmek Rüyada yorumu ve tabiri detaylıca net olarak anlatılmıştır.

Hayat içerisinde herkese güvenmemek gerektiğini acı şekilde öğrenmeye, hayatında çok güvendiği kişilerin olacağına, o kişilerin beklemediği anda rüyayı gören kişiye zararı olacağına delalettir. 

Rüyayı gören kişi, iyi niyetli ve kalbinde kötülük olmayan biri olarak tasvir edilmektedir. Kişinin çok güvendiği her zaman fikir danıştığı, hayatında olan tüm gelişmeleri an ve an takip ederek, hayatına yön verecek kişinin olacağına yada varlığına delalettir.

Sırdaş olarak tanımlanacak olan kişiden, rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde kötülük göreceğine, beklemediği bir anda kişilerin farklı bakışlarına maruz kalarak, sırdaş olarak bildiği kişinin vereceği zararları simgeleyen bir rüyadır.


Rüyayı gören kişi evli ise; yakın zaman içerisinde ailede oluşacak olan tartışmamalara, tartışmalar harici kişilerin bir birlerine karşı oluşacak olan nefretler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler karşılıklı olarak ihanet çerçevesi içerisine girdiğine ya da aldatma olayları olarak aile içerisinde kopmalar ve ayrılıklar olacağına delalettir.

 
Rüyayı gören kişi genç ise, aile içerisinde fikir uyuşmazlığı olacağına, kişilerin farklı düşünerek, aile içerisinde olan bireyler ile küs kalacağı günleri olacağına delalettir. Yaşadığı fikir ayrılıklarından dolayı morali bozuk olacağına, kişi durumları kaldıramayarak psikolojik olarak zor zamanlar geçireceğine ve hatta profesyonel olarak destek alması fikrine kapılacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 


Rüyayı gören kişi kendi işletmesine sahip ise ticari olarak çok sıkışık günler geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir. Ticaretin kuralı olan dikkat ilkesi ile kişiler karşı karşıya gelecek olup, dikkat edilmeyen bir durumdan ötürü işletme zor günlerin pençesine düşecek olup, yapılan yatırımların veya düşünülen gelişmelerin olumlu olarak hayata geçmemesinden ötürü farklı ticari kayıplar olacaktır.

Rüyayı gören kişi çalışanların maaşlarını dahi ödeyemeyerek, depresyona gireceği rivayet edilmektedir. 

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com