• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -4 °C

Bacak Yarası Görmek

Bacak Yarası Görmek
İnsan rüyasında Bacak Yarası Görüp ve bu rüyanın yorumlanmasını istemez mi? Bacak Yarası Görmek rüya tabiri burada açıklayıcı ve net bir şekilde siz ziyaretçilerimize anlatılmıştır.

Rüyada Bacak Yarası Görmek

Rüyasında kanlı bacak yarası gören kişi, iş hayatında oluşacak olan kötülükleri temsil etmektedir. Rüyayı gören kişi çalışan bir kişi ise iş yerinde oluşacak olan iş aksaklıklarına veya memnuniyetsizlik ile gelecek olan zor günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin kendi işletmesi var ise kriz dönemi şeklinde bir çıkmaza girerek zor günler geçireceğine ve moral olarak bozuk günlerin olacağına delalettir. 

Rüyasında dikişli bacak yarası gören kişi, hayat içerisinde beklenmedik işler ile karşılaşarak hayal kırıklığı yaşayacağına, çok beklediği bir durumun olmayarak zor günler geçirileceğine delalettir. Hayat içerisinde duygusal olarak veya maddi olarak bir hesap peşine düşeceğinize, hesaplarınız kontrolünüzden çıkarak zor zamanlar geçireceğinize ve hayal kırıklığı ile kaybetme duygusunu aynı anda yaşayacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyasında sarılmış bacak yarası gören kişi,  sıkıntı içerisine girer, girilen sıkıntı nedeni ise maddi kayıp olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi maddi açıdan çok büyük bir kayıp yaşayacaktır. Yaşanılacak olan kayıp nedeni ise rüyayı gören kişinin statüsüne, yaşantısına ve farklı faktörlere göre değişmekte olup, kayıp olunan para ile kişinin yaşantısı alt üst olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüya uyarı niteliğinde olup kişilerin kendine çeki düzen vermesi için manevi bir algı şeklinde de yorumlanmaktadır. 
Rüyasında arkadaşının bacak yarasını gören kişi, aile içerisinde oluşacak ya da oluşabilecek olan tartışmalar ile gerilmelere delalettir.

Rüyayı gören kişinin aile içerisinde birisi ile çok büyük sorunları olacağına, sorunlardan dolayı kişiye psikolojik olarak takarak rahat vermeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Olumsuz tavır takınılacağına aile içerisinde oluşan tavır alma durumunda dolayı gerginlik olarak mutsuz zamanlar yaşanacağına, ve kişilerin davranışlarında değişiklik olacağına delalettir. 

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com