• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -3 °C

Banyo Havlusu Rüyada Görmek

Banyo Havlusu Rüyada Görmek
Rüyada banyo havlusu görmek maddi kazanç, başarı ve beklenen güzel günlere işarettir. Rüyada Beyaz Banyo Havlusu Görmek, Rüyada Banyo Havlusu Almak, Rüyada Banyo Havlusu Görmek.

Rüyada banyo havlusu görmek maddi kazanç, başarı ve beklenen güzel günlere işarettir. Sevdiğine kavuşmaya, ferahlığa, kişinin çevresinde iyi ve kendisini destekleyen dostlarının bulunmasına, iş hayatında aranan niteliklere sahip olup terfi almasına da yorulur. Havluyu üzerinde görmek ise mutlu bir evliliğe, borçlardan kurtulmaya, sıkıntıların sona ermesine, Allah’a imanın kuvvetlenmesine dalalet eder. Berekete, kendisine yük olan insanlardan kurtulmaya, zahmetlerin karşılığını almaya, tartışmaların unutulmasına hatta hayatında yeni bir dönemin başlayacağına alamettir.

Rüyada Beyaz Banyo Havlusu Görmek

Kötü alışkanlıklardan, günahlardan tövbe edip iyiliğe, hayırlı işlere meyletmeye, varsa hastalıklardan, belalardan kurtulmaya işaret eder. Güvende olmak, faydalı ve hayırlı dostlar kazanmak, bekârsa evlenmek, evliyse eşinin sevgi ve sadakatinden emin olmak, güzel bir haber almak, ele geçecek bir para ile yatırım yapmak ve aydınlık günlerin habercisidir.

Rüyada Banyo Havlusu Almak

Beklenilen bir işin sonuçlanmasına, başarıya, umut edilene kavuşmaya dalalet eder. Rüyayı gören kişi kötü giden işlerini düzeltmeye çalışıyorsa bunu başaracağı ve maddi sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir. Bekârsa ve aile kurmak istiyorsa muradına ereceği, yakın zamanda kendisi için münasip bir eş bulacağına yorulur. Bir sınava hazırlanıyorsa, terfi bekliyorsa, iş başvurusu yapmışsa müspet bir sonuçla emeğinin karşılığını alacağının habercisidir.

Rüyada Yırtık Banyo Havlusu Görmek

Ne yapılırsa yapılsın istenilen sonuca tam olarak ulaşılamayacağına, satılacak bir mal yahut bir miras varsa önüne engeller çıkacağına işaret eder. Hayatta daha önce yapılan hatalar yüzünden huzursuzlar yaşanabileceğine, yapılan işin sonunda kazancın beklenenden eksik olacağına yorulur.

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com