• BIST 108.277
  • Altın 151,616
  • Dolar 3,6780
  • Euro 4,3348
  • Ağrı 17 °C

Bursa'da Ağrı il Derneği Başkanı Seyhan Federasyondan İhraç Edildi

Bursa'da Ağrı il Derneği Başkanı Seyhan Federasyondan İhraç Edildi
Bursa'da 2016 yılında federasyon başkanlığına seçilen Ağrı il derneği başkanı Ensar Seyhan BADEF yönetim kurulu tarafından hem başkanlıktan hemde federasyondan ihraç edildi.

Bursada Kısa adı BADEF olan Bursa Anadolu dernekleri federasyonu türüne az rastlanır bir olaya sahne oldu.

2016 yılında federasyon başkanlığına seçilen Ağrı il derneği başkanı Ensar Seyhan BADEF yönetim kurulu tarafından hem başkanlıktan hemde federasyondan ihraç edildi.

Esar seyhanın Federasyonda kişisel aldığı kararlar ile federasyonu zarara uğrattığı ve yönetim kurulu arkadaşlarını küçük düşürücü ve aşağılayıcı cümleler kullandığı gerekçeleri ile hem başkanlık hemde federasyondan ihracına yönetim kurulu karar aldı. Ensar seyhanın yönetim kurulu kararını hiçe sayması üzerine yeni oluşan yönetim ve başkanı Emin sarıkaya noterden ihtarname çektiği ve gününde defterler teslim edilmez ise yasal yollara başvurulacağı bildirildi. 

Ağrılıların adını temsil ettiği bir dernek ile girdiği BADEF Yönetiminden bu şekilde ihraç edilerek çıkarılması ve üzerine atılan suçlamalardan kurtulana kadar Ağrı il derneği Başkanlığındanda istifa edip kendisini temize çıkarmasını diliyoruz.

Etiketler:
  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com