• BIST 108.585
  • Altın 151,301
  • Dolar 3,6697
  • Euro 4,3286
  • Ağrı 17 °C

Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen'den Ağrı Mazlumder'e Ziyaret

Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen'den Ağrı Mazlumder'e Ziyaret
Ağrı Haberleri - Eğitim Bir-Sen Ağrı Şubesi ve Memur-Sen Ağrı İl Temsilcisi Süleyman Gümüşer ve Heyeti Mazlumder Ağrı Şubesi Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Eğitim Bir-Sen'den MAZLUMDER Ağrı Şubesine ziyaret

AĞRI - Eğitim Bir-Sen ve Memur-sen Ağrı Şube Başkanı Süleyman Gümüşer ve yanındaki heyet, MAZLUMDER Ağrı Şubesi Başkanlığına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gümüşer ve beraberindekiler, MAZLUMDER Ağrı Şube Başkanlığı görevine seçilen Yüksel Aslan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gümüşer, yaptığı konuşmada, erdemli insanların ülkeye ümmete ve insanlığa dair kaygı ve endişelerini dile getirmek için oluşturdukları sivil toplum kuruluşlarından olan MAZLUMDER'in bugün itibariyle kuruluş ruhuna uygun olarak yoluna devam etiğini söyledi.

Türkiye'de bir çok sivil toplumun kuruluşunun tarihi hemen hemen aynı yıllara tekabül ettiğini belirten Gümüşer, "Bu bize aynı derdi aynı tasayı aynı medeniyet tasavvuruna sahip insanların beraber dayanışma içinde olmaları gerekliliğini gösteriyor. İşte bu vesileyle bugün kendi mecrasında akmaya devam eden MAZLUMDER tarihteki misyonunu icra edeceğine inanıyorum." diye konuştu.

MAZLUMDER Ağrı Şube Başkanı Yüksel Aslan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Hak ve hakikat için adil ve tarafsızlık ilkesini koruyarak, geçmişte olduğu gibi bugün de 'Kim olursa olsun zalime karşı mazlumdan yana' düsturu ile hizmet etmeye ve adil şahitliğimizi koruyarak çalışmaya devam edeceğiz." dedi. 

Mazlum Der Ağrı

mazlum-der-agri-subesi.jpg

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com