• BIST 108.277
  • Altın 151,616
  • Dolar 3,6780
  • Euro 4,3348
  • Ağrı 17 °C

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Nesim Temel
admin@patnos.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Erol Yiğit – erol@patnos.com

HABER MÜDÜRÜ

Sezai Tarhan – sezai@patnos.com

EDİTÖRLER

Yunus Sarı – yunus@patnos.com

Özcan Dağ – ozcan@patnos.com

Musa tarhan – musa@patnos.com

Osman Temel – osman@patnos.com

Mehmet Temel – mehmet@patnos.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Ahmet Çakan – ahmet@patnos.com

HUKUK DANIŞMANLARI

Mustafa DemirLokman Çetin

REKLAM REZERVASYON

Selda Altay – reklam@patnos.com

DOMAIN SERVİSİ

İHS Telekom – www.ihs.com.tr

HOSTING VE YAZILIM

CMBilişim – www.cmbilisim.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(info@patnos.com)

ADRES
 Atatürk Mahallesi, Alparslan Cd. No: 1  Patnos/Ağrı

İLETİŞİM

info@patnos.com

+90 532 308 31 55  

+90 472 616 31 24

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
Patnos.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 Patnos.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Patnos.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Patnos.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Patnos.com. However, sometimes the Patnos.com uses third parties to process your information. Patnos.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the patnos.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Patnos.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Patnos.com and its services. When you use Patnos.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Patnos.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan www.patnos.com ‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@patnos.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

 

Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com