• BIST 108.585
  • Altın 151,301
  • Dolar 3,6697
  • Euro 4,3286
  • Ağrı 17 °C

KYK Ağrı İl Müdürlüğü Tarafından"Yeni Türkiye Yeni Gelecek" Konferansı Düzenlendi

KYK Ağrı İl Müdürlüğü Tarafından"Yeni Türkiye Yeni Gelecek" Konferansı Düzenlendi
KYK Ağrı İl Müdürlüğü Tarafından"Yeni Türkiye Yeni Gelecek" Konferansı Düzenlendi. Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK Ağrı İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Çınaraltı söyleyişleri kapsamında “Yeni Gelecek Yeni Türkiye” adlı konferansı Gençlik merkezi spor...

KYK Ağrı İl Müdürlüğü Tarafından"Yeni Türkiye Yeni Gelecek" Konferansı Düzenlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK Ağrı İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Çınaraltı söyleyişleri kapsamında “Yeni Gelecek Yeni Türkiye” adlı konferansı Gençlik merkezi spor salonunda düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu Ağrı İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Çınaraltı söyleyişleri kapsamında “Yeni Gelecek Yeni Türkiye” adlı konferans ile Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Mehmet Acet, Gençlik Merkezi spor salonunda gençlerle bir araya geldi.

KYK Ağrı İl Müdürlüğü yurtlarında kalan öğrencilere yönelik olarak yapılan etkinlikte; KYK Ağrı İl Müdürü Cihan Demir Programın açılış konuşmasında öğrencilere seslenerek; “Geleceğimizin teminatı toplumun emaneti olan siz sevgili gençlerin, iyi ile kötü olanı ayıracağı, doğru olana yöneleceği ve kendinizi sürekli ilimle yoğurup, güzel ahlak sahibi insanlar olarak yetiştireceğiniz bir oluşuma bir düşünce sistemine olan ihtiyacımızı her çeçen gün daha da artmaktadır.

Müdür Demir; Yeni Türkiye’nin yeni geleceği sizlersiniz. Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek olan siz öğrencilersiniz. Özgüveninizi diri tutun ve kaybetmeyiniz, yeni Türkiye’nin yeni geleceğinin mimarları siz olacaksınız, onun için çok çalışmamız gerektiğini” söyledi.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Ağrı İl Müdürü Cihan Demir’in açılış konuşmasının ardından kürsüye davet edilen Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Mehmet Acet, yeniden yapılanma sürecinde uluslararası sistem ile yönetim modellerini iyi tanımaları, küreselleşen dünyanın var olan sorunlarını öğrenmeleri ve bu sorunlara çözüm önerileri getirebilmeleri amacıyla bilgiler verildi. Mevcut yönetim sistemi ile sistem değişikliğini değerlendiren Acet,  tarihsel gelişimi içerisinde devlet ve hükümet sistemleri, güçler birliği ve güçler ayrımına dayalı sistemler ve bunlardan parlamenter sistem ile başkanlık sistemlerinin yapısı hakkında bilgiler verdi.

Program sonunda Kredi ve Yurtlar Kurumu Ağrı İl Müdürü Cihan Demir, Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Mehmet Acet’e hediye takdim etti ve ardından  katılımcılarla beraber toplu fotoğraf çektirdiler.

Kredi ve Yurtlar Kurumu Ağrı İl Müdürü Cihan Demir ile KYK Ağrı il yurt müdürleri, Ak Parti Ağrı İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İkbal Gülçin, Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Murat Karakurt, Ağrı Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Nuri Okan, çok sayıda öğrenci ve veliler katıldı.

Ağrı haberleri, ajans04, taraff04

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com