• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -3 °C

Rüyada Ateş Söndürmek - Ateş Söndürmek rüyası görmek

Rüyada Ateş Söndürmek - Ateş Söndürmek rüyası görmek
Rüyada Ateş Söndürmek Ateş Söndürmek rüyası görmek Rüyada ateş söndürmek, var olan düşmanların artık sizin peşinizi bırakacağına ve sizinle uğraşmayı kesecekleri anlamına gelir.

Rüya sahibi kişinin gün geçtikçe başarı ile karşılaşacağına, artık tökezlemelerden kurtulup düz yolda rahat bir şekilde ilerleyeceğine, eline çok büyük bir fırsatın geçeceğine ve geleceğe doğru sağlam adımlar atacağına yorumlanır. Rüya sahibi kişi umutlarını yitirmeden, çabalayarak ve sabır ederek istediği hedeflerine kestirme yoldan ulaşacağına işaret eder.

Rüyada ateş söndürmek, var olan düşmanların artık sizin peşinizi bırakacağına ve sizinle uğraşmayı kesecekleri anlamına gelir. Aynı zaman da kaderin artık sizin yüzünüze güleceği ve istediğiniz güzel yaşama biraz gayret gösterdikten sonra ulaşacağınıza işaret eder. Bilhassa iş hayatınızda, karşınıza sürekli çıkan tehlikelerin bir daha sizi rahatsız etmeyeceğine, maddi yönden güzel imkânlara sahip olacağınıza ve bu durumun ailenize yansıyarak bütün dertlerinizin biteceğine yorumlanır. Görülen çileli günlerin iyi niyetiniz ve çabalamanız dâhilinde yerini lüks bir yaşama bırakacağına işaret eder. rüya sahibi kişinin yaşamı boyunca karşılaştığı aksilikler ile bir daha karşılaşmayacağına ve güzellikler içerisinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada ateş söndürmek, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı olumlu değişimlere işaret eder. Kurulan hayallere yaklaşmaya çok az bir zaman kaldığına, pozitif olan değişimlerin peşinden ilerleyeceğine ve maddi yönden görülen hasarın kapatılacağına işaret eder.

Rüyada ateş söndürmek, rüya sahibi kişinin, yaşam boyu karşılaştığı aksilikleri ve sıkıntıları artık yaşamayacağına ve ferah bir yaşam süreceğine işaret eder. Görülen bu rüya, rüya sahibinin çok azimli, iyi düşünür ve herkes için elinden gelen çabanın fazlasını gösterir ve gayreti ile her işin üstesinden gelen, işlerinde başarılı, ailesi için gözünü bile kırpmadan ateşe atlayan, geleceğini sağlam inşaat üzerine kuran kişi olarak yorumlanır.

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
İlgili İçerikler
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com