• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -3 °C

Rüyada Ateş Yakmak Görmek Tabiri

Rüyada Ateş Yakmak Görmek Tabiri
Bir insan rüyasında ateş yaktığınız görmek. Rüyada ateş yakmak görmek Tabiri. Rüyasında evinde ateş yakan kişi bunu evde çıkacak tartışmalara ve kavgalara yorumlamalıdır. Rüyada ateş görmek yakmak söndürmek.

Rüyada ateş yakmak, çok farklı yorumları olan rüyalar arasındadır.

Rüyasında ateş yakan ve ateşe yaklaşan bir kişi için bu rüya devlet büyükleriyle yakınlık kurma anlamını taşıyacaktır.

Bazı yorumculara göre bu rüya ticaretle uğraşanlar için, işlerin açılmasına, zorlukların düzelmesine yorulmaktadır. Ateş yakıp içine atladığını gören kişiler, devlet tarafından eziyet çekeceğini düşünmelidir. Bu rüyayı kış aylarında görenler cenneti, yaz aylarında görenler cehennemi düşünmelidir. Cenneti tabir eden rüya hayırlı işlere ve kazançlara, cehennemi tabir eden ise zarara ve kayıplara işaret etmektedir. Evli bir kişi rüyasında ateş yakarsa, evinde bereketin eksilmeyeceğini düşünebilir.

Rüyada ateş yakan kişi, ateşin alevini göremiyorsa, gerçek yaşamında düşman olduğu, mahkemelik olduğu durumlar olduğunu bilmeli, bu konularda daha dikkatli olmalıdır. Aynı zamanda bu rüya hasta olan kişiler için sıkıntıya ve zorluğa yorulmalıdır. Yakılan ateşte büyük alevler olması, rüya sahibinin isyankarlığına yorulmalıdır. Bu alevlerin etrafa yayılıp, zarar vermemesi ise hayırlı bir rüyadır. Fakirler için zenginlik, ihtiyacı olanlar için varlık anlamını taşımaktadır. Ateş her zaman ulaşılması güç bir araç olsa da, kişileri büyük şeyler müjdelemektedir.

Elde edemeyeceğinizi düşündüğünüz her şeyi elde edebileceğinizi müjdeleyen bir rüya olarak kabul edilmelidir. Daima en üst seviyeleri işaret edecektir.

Ateş rüyaları hem hayırlı yönden yorumlanmakta, hem de zararlı rüyalar olarak yorumlanmaktadır. Alevi ve bol ışığı olan ateş genellikle hayırlıdır. Işık her zaman menfaatli olayları anlatacaktır. Alevsiz ve ışıksız olanlar ise genellikle hayırsız ve sıkıntılarla yorumlanmaktadır. Rüyada yaktığı ateşin söndüğünü gören kişiler için bu rüya ölüm haberi almakla yorumlanmaktadır.

Rüyasında evinde ateş yakan kişi bunu evde çıkacak tartışmalara ve kavgalara yorumlamalıdır. Dışarıda yakılan ateş, dış dünyanızı ilgilendiren konuları anlatacaktır. Rüyada yakılan ateşten sıçrayan kıvılcımla giysilerinin yandığını gören kişi, bunu göreceği zararlara yorumlayabilir. Bu hakkınızda duyacağınız dedikodulara ve maddi açıdan göreceğiniz zararlar olabilir. Ateş yaktığı gören hamile bir kadınsa, bu rüyayla erkek çocuğu olacağı müjdelenmektedir. Bekar erkekler için hayırlı bir eşe, bekar kızlar içinse zengin bir eşe yorumlanacak bir rüyadır.

Rüyada ateş yakmak, belli bir amaç için yapılıyorsa rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olduğunu ve istediği yardımı alacağı düşünülmelidir. 

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
İlgili İçerikler
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com