• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -4 °C

Rüyada Evde Yangın Çıkması Görmek

Rüyada Evde Yangın Çıkması Görmek
Rüyada Evde Yangın Çıkması Görmek Rüyada Yangını Söndürmek; Rüya sahibinin başına gelecek tehlikeli bir durumdan kurtulacağına ve olayın üstesinden geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kazançlı olacağına delalet eder.

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek; Rüya sahibinin yangın çıktığını görmesi çok güzel haberler alacağına ve mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin uykusunda yandığını görmesi sadece duman çıkması onun zor zamanlar geçireceğine yorumlanmaktadır.  

Rüyada Evde Yangın Çıkması, rüyayı gören kişinin evde yangın olduğunu görmesi hayırlara işaret ettiği şeklinde yorumlanmaktadır. Evde yangının çok olması ve alevli yada harlı olması geçmişteki kötü günlerin geride kalacağına gelecekte çok mutlu olacağına delalet eder. Lakin evdeki yangının alevli olmaması ve duman ya da sönük bir şekilde yanması hayırla yorumlanmamaktadır. Bazı tabirlere göre ise kişinin ailesinin dağılacağına ve ev içerisinde yaşayan halkın ayrılığına tabir edilmektedir. Kişiynin üzüntülü ve kederli günler yaşayacağına işaret eder. 

Rüyada Yangını Söndürmek; Rüya sahibinin başına gelecek tehlikeli bir durumdan kurtulacağına ve olayın üstesinden geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kazançlı olacağına delalet eder. 
Rüyada iş yerinde yangın çıkması; Rüya sahibinin işinde başarısız olacağına ve emeğinin kaybına yol açacak bir olay yaşayacağına delalet eder. 

Kişinin dostluklarının bozulacağına ve yerine düşmanlıklarının alacağına aile içerisinde yaşanacak mutsuzluğa işaret etmektedir.


Rüyada Mutfakta Yangın Çıkması; Rüya sahibinin geçim sıkıntısı yaşayacağına ve yokluk derdine düşeceğine işaret eder. Rüya gören kişinin evine giren gelirinin büyük oranla azalacağına delalet eder. Bu sorunun kısa süre içerisinde çözüleceğine tabir edilmektedir.


Rüyada Eşyaların Yandığını Görmek; Rüya sahibinin iyilere sahip olacağına ve hayırlara ulaşacağına delalet eder. 
Rüyada evde yangın çıkması, Rüyayı gören kişinin kötü sözler işiteceğine ve kötü haberler alacağına işaret eder. Kişinin bazı tatsız olaylar ve uğursuzluk yaşayacağına delalet eder. Gelecek olan olaylara karşı yaşanacak fesatlıkları aklıyla çözeceğine ve düşmanlarının mantıklı düşüncesiyle alt edeceğine işaret etmektedir.
 

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com