• BIST 106.239
  • Altın 161,321
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Ağrı -3 °C

Rüyada Yangın Çıkarmak Görmek Ne Demektir

Rüyada Yangın Çıkarmak Görmek Ne Demektir
Rüyada yangın çıkarmak psikolojik olarak sinirli ve bazı şeylerden nefret ettiğiniz bir dönemde yaşadığınızı gösterir. Belki şu zor zaman dilimlerinizi bir psikologdan yardım alarak ya da dertlerinizi içinizde tutmayarak geçirmeye çalışabilirsiniz.

Rüyada yangın çıkarmak psikolojik olarak sinirli ve bazı şeylerden nefret ettiğiniz bir dönemde yaşadığınızı gösterir. Belki şu zor zaman dilimlerinizi bir psikologdan yardım alarak ya da dertlerinizi içinizde tutmayarak geçirmeye çalışabilirsiniz.
 

Rüyada yangın çıkarmak, her ne kadar her zaman diliminde rüyalarımızın iyiye yorulmasını istesek de bizleri hayal kırıklığına uğratacak  nitelikte. Yangını çıkaran kişinin siz olmanız dolayısıyla sizden kaynaklanan bir kötülük haber edilir. Kargaşa ve üzüntü yaşadığınız toplumda  boy gösterecektir.

Bu tür bir rüyanın ardından dini anlamda kötü düşüncelere ve olaylara yenik düşmenin eşiğine gelebilirsiniz. Yani inançlı biriyseniz bence sık sık dua etmeniz ve Tanrı'yı anmanız gereken bir dönemdesiniz. Aynı zamanda tek bir kısmın değilde rüyanızın kapsadığı her yerin yandığını görmek tez yayılan dedikoduya, kara kedi gibi insanların arasına girip kavga çıkarmaya, kötülük düşünüp düşünülen kötülüğü kolayca gerçekleştirmeye işarettir.

Eğer rüyada çıkardığınız veya başka biri tarafından çıkarılan yangının ortasında kalırsanız yakın bir süre içerisinde zorluklarla karşı karşıya geleceksinizdir. Böyle bir dönem yaşarsanız metin olmalı ve kendinizi bırakmamalısınız. İstemediğiniz bazı şeyler yaşayacaksınızdır ve yaşadığınız tüm bu kötülüklerden, sıkıntılardan kurtulacaksınızdır. 

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com