• BIST 106.239
  • Altın 161,321
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • Ağrı -3 °C

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek Tabiri

Rüyada Yangın Çıktığını Görmek Tabiri
Rüyada yangın çıktığını görmek ve söndürmeye çalışmak, zekiliğe delalettir. Rüya sahibi kişinin akıl sağlığının yerinde olduğuna, çok ferasetli bir kişi olduğuna ve duygularından önce mantığını konuşturduğuna alamettir.

Rüyada evde yangın çıktığını görmek, gürültü ve patırtıya işaret eder. Rüya sahibinin evinde oluşacak huzursuzluklar, kederli günler, üzüntülü durumlar ve sebepsiz kavgaların kısa sürede haneye geleceğine alamet eder. Hane içerisinde yaşanacak ayrılıklara ve bu ayrılıklardan kaynaklanacak tedirginliklerin olacağı anlamına gelir. Aileden birinin kavgaya neden aradığına ve kıvılcımlarını başlattığına işaret eder. Evde çıkan yangın ailenin dağılacağı anlamında yorulur. Yorucu ve üzüntü dolu günlerin kapıda beklediğine işaret eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek, genel anlamda iyi olarak tabir edilmez. Rüya sahibinin tanıdığı veya tanımadığı kişiler tarafından uğrayacağı ihanete delalet eder. Görülen bu rüya, sıkıntı, keder ve üzüntü ile birlikte tabir edilir. Istıraplı günlerin kısa sürede sizi bulacağına, kederleneceğinize, kayıplar yaşayacağınıza ve umutların kaybolacağına işaret eder. Rüya sahibinin inandığı ve sonsuz güveni olduğu kişiler tarafından kendisine mutsuzluk ve şansızlık getireceğine işaret eder. Dostlukların bozulacağına ve yerine düşmanlıkların geleceğine, ailede yaşanacak mutsuzluklara ve iş hayatında görülen ortaklıkların yıkımına işaret eder.

Rüyada yangın çıktığını görmek ve söndürmeye çalışmak, zekiliğe delalettir. Rüya sahibi kişinin akıl sağlığının yerinde olduğuna, çok ferasetli bir kişi olduğuna ve duygularından önce mantığını konuşturduğuna alamettir. Gelecek olan büyük felaketlerin akıl yolu ile önleyeceğine ve tedbirli davranılacağına alamet eder.


Kendisi için kötülükler besleyen düşmanların olduğuna ancak rüya sahibinin mantıklı düşüncesi ve tedbirli hali ile düşmanların ayaklarını bir birine dolaştıracağına alamet eder. Rüya sahibi kişinin, basiretli, bitirim, muvakkat, dirayetli ve dahi tavırları ile düşmanlarını alt üst edeceğine onları bir çırpıda ezeceğine işaret eder.

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com