• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -3 °C

Rüyada Yangın Söndürmek Görmek Ne demektir

Rüyada Yangın Söndürmek Görmek Ne demektir
Rüyada Yangın Söndürmek Görmek Ne demektir, Rüyada yangın söndürmek, huzur, mutluluk, şifa, hayır ve iyilik ile tabir edilir. Rüya sahibi kişinin, mutluluğa ve feraha kavuşacağına alamet eder.

Rüya sahibinin mesleki yaşamında elde ettiği başarıya ve bu başarıyı sağlamak için sarf ettiği güce delalet eder. Zengin ve konforlu bir hayatın geleceğine ancak lükse kavuşmak için biraz zaman gerektiğine yorumlanır.

Rüyada yangın söndürmek, etrafınızda olan kişilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için sunduğunuz imkânlara ve onları ne kadar önemsediğinize alamettir. Kendinizden verdiğiniz ödünlere ve kazandığınız başarılara yorumlanır. Kendinize olan güvenciniz sayesinde dürüst insanlar kazandığınıza ve bu insanlar sayesinde işlerinizin kolaylaştığına delalet eder.

Rüyada yangın söndürmek, huzur, mutluluk, şifa, hayır ve iyilik ile tabir edilir. Rüya sahi kişinin, mutluluğa ve feraha kavuşacağına alamet eder. Hayatını yoluna koymak ve çözümlere kavuşmak için kendisinden ödün vereceğine, mesleğini ilerletmek ve geleceğini kurmak adına pek çok çaba göstereceğine alamet eder. Ferahlık ve mutluluk içerisinde yaşanacak günlerin geleceğine ve bu günlerin gelmesi için sarf edilen güce delalet eder. Geçim sıkıntısının biteceğine, dertlerin son bulacağına, üzüntü veren kişilerin hayatınızdan çıkacağına, meslek hayatınız da pürüz çıkaran kişilerin kendiliğinden çıkıp gideceğine alamet eder.

Rüya sahibi kişinin kendini üzgün hissetmesine neden olacak olayların son bulacağına ve huzursuzluk içerisinde geçen günlerin biteceğine, bütün problemlerin kendiliğinden çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada görülen yangını söndürmeye çalışmak ise bir mücadeleye alamet eder.
Kendine ve dinine olan inancı sayesinde olaylara pozitif bakmaya ve kişinin manevi inancın baskınlığına alamettir. Rüya sahibinin azimli, güçlü ve kudret sahibi bir kişi olduğuna yorumlanır. Hedeflenen amaçların başarı kazanacağına ve dürüst adımlar ile ilerlemeye yorumlanır.

 

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com