• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -3 °C

Rüyada zehirsiz yılan görmek - Yılan Rüyaları Tabiri

Rüyada zehirsiz yılan görmek - Yılan Rüyaları Tabiri
Bir kişi rüyasında zehirsiz bir yılan görmek nedir. Rüyada zehirsiz yılan rüyasının tabiri. Yılan Rüyaları Tabiri. Uykuda zehirsiz olduğunu düşündüğünüz bir yılan gördünüz ve bu rüyanın tabirini öğrenmek için sayfamızda rüyanın tabiri anlatılmıştır. RÜYA

Rüyada zehirsiz yılan görmek: 

Rüyanızda, korkmadığınız zehri olmayan, zararsız bir yılan görmeniz; elinize bol miktarda altın geçeceği şeklinde yorumlanır.

 

Rüyasında ağzından kulaklarından yılan çıktığını gören bir kimse için bu rüya çocuklarından kendisine düşmanlıkla yorumlanmaktadır.  Rüyada eve görülen bir yılan rüya sahibi için dünya yaşamında ev halkından birilerinden zarar göreceğine yorumlanmaktadır.

Bir kimse rüyasında yılanın kendisinin koynundan çıktığını gördü ise bu rüya kendisi için erkek çocuğunun ona kızgın olduğunu haber vermektedir.

 Bir kişi rüyasında gördüğü yılan ile konuşursa bu kişi için rüyasının tabiri gerçek yaşamında kendisine düşman olan bir kimsenin bu düşmanlıktan vaaz geçeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyanın sahibi dünya yaşamında dargın olduğu birisi var ise onun ile barışabileceğinin habercisi olarak ta yorumlanmıştır.  Aynı rüyanın bir diğer tabiri ise dünya hayatında kişinin kendi menfaatine birtakım gelişmelerinde olabileceğinin habercisi olarak ta yorumlanmıştır.

Bir kişi rüyasında su yılanı gördü ise o kişinin rüyasının yorumu dünya hayatında tanışacağı varlıklı zengin bir arkadaşa yorumlanmıştır. Rüyada görülen su hayırdır ve su içerisinde yılan görmek ise dünya malına, paraya, zenginliğe yorumlanmaktadır.  

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com