• BIST 105.964
  • Altın 162,960
  • Dolar 3,9325
  • Euro 4,6364
  • Ağrı -3 °C

Terörü kınama ve yeni yıl mesajı

Terörü kınama ve yeni yıl mesajı
Kalpgözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı İsmet Oğuzkan, yayınladığı bir mesajla terörü kınayıp herkesin yeni yılını kutladı.

OĞUZKAN,’’ TERÖRÜ KINIYOR, HERKESİN YENİ YILINI KUTLUYORUM’’

Kalpgözü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı İsmet Oğuzkan, yayınladığı bir mesajla terörü kınayıp herkesin yeni yılını kutladı.

Başkan Oğuzkan, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Her yeni yıl sadece takvimlerde değişen bir yaprak değil, aynı zamanda bizler için de yenilenme; hayatı yeniden gözden geçirme fırsatıdır. Bu fırsatı iyi değerlendirmek gerekir. Geçmiş yıllardaki başarılarımızı daha ileriye götürmek; eksik kaldığımız yerlerdeki hatalarımızı görerek, onları tamamlamak için iyi bir yenilenme imkanıdır.”

2016 milletimizin kahramanlığını tescilleyen bir yıl oldu. Sağduyulu, cesur ve ağırbaşlı

milletimiz demokrasi, hukuk devleti ve millet iradesine sahip çıkarak, atalarımızdan aldığı yiğitlik nişanına bir yenisini daha ekledi.

15 Temmuz’da bayraklarla dolanmış gövdesini tanklara, uçaklara ve kurşunlara siper

ederek halkımız zafer kazandı. Bir kez daha bu uğurda canlarını feda eden aziz vatandaşlarımıza minnettarız. Barış ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde, ülkemizde yaşanan terör saldırılarını şiddet ve nefretle kınıyorum.

Her türlü hain terör örgütünün birleşik ortak saldırılarının; ülkemizin huzur, istikrar ve bin yıllık kardeşlikten kaynaklanan birlik ve beraberliğini hedef aldığı açıktır.

Milletimiz, ülkemizde var olan yüzyıllardır süren kardeşlikten kaynaklanan birlik ve beraberliğinin bozulmasına ve halk düşmanı terör örgütleriyle arkalarındaki karanlık odakların emellerine ulaşmasına, dün olduğu gibi bugün de izin vermeyecek bilinç, feraset ve kudrettedir.

Hiçbir güç, milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşliğinin teminatı olan vakur ve kararlı duruşunu bozamayacaktır. Hain saldırılarda şehit olan vatandaşlarımıza kahraman polis ve Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetlerine, Emniyet Teşkilatımıza ve ulusumuza başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyorum.

Yeni yıl geçmişin ağır yüklerinden kurtulmanın rahatlığıyla yaşama yenilik sunar. Farklı dil, din ve düşünceden insanları birbirine yaklaştırır. ilham ve yaratıcılık bakımdan sahip olduklarımızı açığa çıkarır.

Yeni arkadaşlıklar, dostluklar, sevinçler, sözler, başlangıçlar ve değişime imkan verir. Bu vesileyle, 2017 yılının ülkemize barış, ilham, yenilik ve umut dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Anaların gözyaşı dökmediği bir yıl olması dileğiyle herkesin yeni yılını kutluyorum.

  • Yorumlar 0
UYARI: Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.
Bu içeriğe henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Eklenenler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 - Patnos - Patnos Haber - patnos.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0532 308 31 55 - 0472 616 31 24 Faks : info@patnos.com